2017
Том 69
№ 6

Всі номери

Лапласиан по мере на римановом многообразии и задача Дирихле. II

Богданский Ю. В., Потапенко А. Ю.


Абстракт

Запропоновано $L^2$ -версiю лапласiана за мiрою на (нескiнченновимiрному) рiмановому многовидi. Розв’язується задача Дiрiхле для рiвнянь з уведеним лапласiаном в областi рiманового многовиду певного класу.

Зразок цитування: Богданский Ю. В., Потапенко А. Ю. Лапласиан по мере на римановом многообразии и задача Дирихле. II // Укр. мат. журн. - 2016. - 68, № 11. - С. 1443-1449.