2017
Том 69
№ 9

Всі номери

О полных модулях непрерывности $2\pi$-периодических функций двух переменных в пространстве $L_{2,2}$

Вакарчук М. Б., Вакарчук С. Б.


Абстракт

Наведено опис повних модулiв неперервностi $2\pi$ -перiодичних функцiй двох змiнних у просторi $L_{2,2}$, який можна розглядати як поширення вiдомих результатiв О. В. Бєсова, С. Б. Стєчкiна, В. А. Юдiна про модулi неперервностi в $L_{2}$ на двовимiрний випадок.

Зразок цитування: Вакарчук М. Б., Вакарчук С. Б. О полных модулях непрерывности $2\pi$-периодических функций двух переменных в пространстве $L_{2,2}$ // Укр. мат. журн. - 2017. - 69, № 3. - С. 300-310.