2017
Том 69
№ 9

Всі номери

О неравенстве типа Джексона при приближении функции линейными методами суммирования в пространстве $L_2$

Божуха Л. Н.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Встановлено твердження про точні нерівності між відхиленнями функцій від лінійних методів (у метриці $L_2$) 3 мультиплікаторами, визначеними неперервною функцією, і мажорантами, що є скалярним добутком квадрата модуля неперервності (г-го порядку) в $L_2$ 1-і похідної функції і деякої вагової функції θ. Виведено кілька наслідків із загальної теореми.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 55 (2003), no. 4, pp 648–659.

Зразок цитування: Божуха Л. Н. О неравенстве типа Джексона при приближении функции линейными методами суммирования в пространстве $L_2$ // Укр. мат. журн. - 2003. - 55, № 4. - С. 537-545.

Повний текст