2019
Том 71
№ 4

Всі номери

К вопросу о наилучшем приближении классов $W^r H^{ω}$ алгебраическими полиномами в пространстве $L_1$

Коган А. М.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Отримано асимптотичну рівність для найкращого наближення класів $W^r H^{ω}$ алгебраїчними поліномами у просторі $L_1$ для опуклих вгору модулів неперервності, що правильно змінюються.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 51 (1999), no. 11, pp 1643–1655.

Зразок цитування: Коган А. М. К вопросу о наилучшем приближении классов $W^r H^{ω}$ алгебраическими полиномами в пространстве $L_1$ // Укр. мат. журн. - 1999. - 51, № 11. - С. 1456-1466.

Повний текст