2019
Том 71
№ 9

Всі номери

Полиномиальные неравенства типа Бернштейна – Уолша в областях, ограниченных кусочно асимптотически конформной кривой с внутренними ненулевыми углами в пространстве Бергмана

Абдуллаев Г. А., Абдуллаев Ф. Г., Шимшек Д.


Абстракт

УДК 517.5
Продовжено вивчення порядку зростання модуля довiльного алгебраїчного полiнома у ваговому просторi Бергмана, де контур i ваговi функцiї мають деякi особливостi. Зокрема, отримано початкову оцiнку типу Бернштейна –Уолша для алгебраїчних полiномiв у необмежених областях з кусково асимптотично конформною кривою з внутрiшнiми ненульовими кутами у ваговому просторi Бергмана

Зразок цитування: Абдуллаев Г. А., Абдуллаев Ф. Г., Шимшек Д. Полиномиальные неравенства типа Бернштейна – Уолша в областях, ограниченных кусочно асимптотически конформной кривой с внутренними ненулевыми углами в пространстве Бергмана // Укр. мат. журн. - 2019. - 71, № 5. - С. 583-595.