2019
Том 71
№ 5

Всі номери

Результати про iснування розв’язкiв двiчi нелiнiйних параболiчних рiвнянь з двома членами нижчого порядку та $L^1$ -даними

Бенкиран А., Ель Мумні М., Ель Хадфі Ю.


Абстракт

УДК 517.9
Вивчається проблема існування перенормованого розв'язку для класу нелінійних параболічних рівнянь з двома членами нижчого порядку та $L^1$-даними.

Зразок цитування: Бенкиран А., Ель Мумні М., Ель Хадфі Ю. Результати про iснування розв’язкiв двiчi нелiнiйних параболiчних рiвнянь з двома членами нижчого порядку та $L^1$ -даними // Укр. мат. журн. - 2019. - 71, № 5. - С. 610-630.