2019
Том 71
№ 9

Всі номери

Вогнутые оболочки модулей непрерывности

Пичугов С. А.


Абстракт

УДК 517.9
Доведено нерівність $$ \overline{\omega}(t)\leq\inf_{s>0}\left(\omega\left(\dfrac{s}{2}\right)+\dfrac{\omega(s)}{s}t\right)\!, $$ де $\omega(t)$ — функція типу модуля неперервності, а $\overline{\omega}(t)$ — її найменша вгнута мажоранта. Наведено наслідки для нерівностей Джексона в $C_{2\pi}.$

Зразок цитування: Пичугов С. А. Вогнутые оболочки модулей непрерывности // Укр. мат. журн. - 2019. - 71, № 5. - С. 716-720.