2019
Том 71
№ 7

Всі номери

Про єдинiсть рiзницево-диференцiальних полiномiв мероморфних функцiй

Дьяванал Р. С., Матаі М. М.


Абстракт

УДК 517.9
Вивчаються проблеми єдиностi рiзницево-диференцiальних полiномiв мероморфних функцiй скiнченного порядку, що подiляють малу функцiю (нехтуючи кратнiстю). Отримано деякi результати, що узагальнюють результати K. Liu, X. L. Liu i T. B. Cao.

Зразок цитування: Дьяванал Р. С., Матаі М. М. Про єдинiсть рiзницево-диференцiальних полiномiв мероморфних функцiй // Укр. мат. журн. - 2019. - 71, № 7. - С. 906-914.