2019
Том 71
№ 7

Всі номери

Про наближення функцій класу Гельдера, заданих на відрізку, їхніми бігармонічними операторами Пуассона

Жигалло К. М., Жигалло Т. В.


Абстракт

УДК 517.5
Отримано точну рівність для верхніх меж відхилень бігармонічних операторів Пуассона на класах Гельдера неперервних на відрізку $[-1;1]$ функцій.

Зразок цитування: Жигалло К. М., Жигалло Т. В. Про наближення функцій класу Гельдера, заданих на відрізку, їхніми бігармонічними операторами Пуассона // Укр. мат. журн. - 2019. - 71, № 7. - С. 915-921.