2019
Том 71
№ 8

Всі номери

Об устойчивости программного многообразия систем управлений с переменными коэффициентами

Жуматов С. С.


Абстракт

УДК 517.956
Розглядається абсолютна стiйкiсть програмного многовиду основних систем керування зi змiнними коефiцiєнтами i стацiонарними нелiнiйностями. Умови стiйкостi основних систем дослiджено в околi заданого програмного многовиду. Нелiнiйностi задовольняють умови локального квадратичного зв’язку. Достатнi умови абсолютної стiйкостi програмного многовиду вiдносно заданої вектор-функцiї отримано з допомогою побудови функцiї Ляпунова. Вказано конкретний метод пiдбору матрицi Ляпунова.

Зразок цитування: Жуматов С. С. Об устойчивости программного многообразия систем управлений с переменными коэффициентами // Укр. мат. журн. - 2019. - 71, № 8. - С. 1053-1063.