2019
Том 71
№ 8

Всі номери

Оцінки деяких апроксимаційних характеристик класів періодичних функцій однієї та багатьох змінних

Романюк А. С., Романюк В. С.


Абстракт

УДК 517.5
Встановлено точнi за порядком оцiнки деяких апроксимацiйних характеристик класiв $\mathbb{W}^{\boldsymbol{r}}_{p,\boldsymbol{\alpha}}$ i $\mathbb{B}^{\boldsymbol{r}}_{p,\theta}$ перiодичних функцiй однiєї та багатьох змiнних за нормою простору $B_{\infty, 1}.$

Зразок цитування: Романюк А. С., Романюк В. С. Оцінки деяких апроксимаційних характеристик класів періодичних функцій однієї та багатьох змінних // Укр. мат. журн. - 2019. - 71, № 8. - С. 1102-1115.