2019
Том 71
№ 8

Всі номери

О динамике квазистрого невольтерровского квадратичного стохастического оператора

Хамраев А. Ю.


Абстракт

УДК 517.98
Для одного квазiстрого невольтеррiвського квадратичного стохастичного оператора на двовимiрному симплексi знайдено всi нерухомi та перiодичнi точки. Наведено опис граничної множини траєкторiй для цього оператора.

Зразок цитування: Хамраев А. Ю. О динамике квазистрого невольтерровского квадратичного стохастического оператора // Укр. мат. журн. - 2019. - 71, № 8. - С. 1116-1122.