2019
Том 71
№ 9

Всі номери

Нелокальна багатоточкова за часом задача для еволюційних псевдодиференціальних рівнянь з аналітичними символами у просторах типу $W$

Городецький В. В., Мартинюк О. В., Петришин Р. І.


Абстракт

УДК 517.956
Доведено коректну розв'язність нелокальної багатоточкової за часом задачі для еволюційних рівнянь з операторами диференціювання нескінченного порядку у випадку нескінченного часового проміжку і початковою функцією, яка є елементом простору узагальнених функцій типу $W'.$ Вивчено властивості фундаментального розв'язку і поведінку розв'язку при $t\to +\infty.$

Зразок цитування: Городецький В. В., Мартинюк О. В., Петришин Р. І. Нелокальна багатоточкова за часом задача для еволюційних псевдодиференціальних рівнянь з аналітичними символами у просторах типу $W$ // Укр. мат. журн. - 2019. - 71, № 9. - С. 1208-1226.