2019
Том 71
№ 9

Всі номери

О мероморфных решениях систем линейных дифференциальных уравнений с мероморфными коэффициентами

Мохонько А. А., Мохонько А. З.


Абстракт

УДК 517.925.7
Для системи лінійних диференціальних рівнянь, що допускають зниження размірності, отримано оцінки зростання мероморфних вектор-розв'язків без обмежень на порядок зростання коефіцієнтів системи.

Зразок цитування: Мохонько А. А., Мохонько А. З. О мероморфных решениях систем линейных дифференциальных уравнений с мероморфными коэффициентами // Укр. мат. журн. - 2019. - 71, № 9. - С. 1227-1240.