2017
Том 69
№ 5

Всі номери

Полиномиальный вид условий Луи де Бранжа плотности алгебраических многочленов в пространстве $C_w^0$

Бакан А. Г.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

У встановленому Луї де Бранжем у 1959 р. критерії поліноміальної щільності у просторі $C_w^0$ вимогу існування цілої функції замінено еквівалентною вимогою існування послідовності многочленів. Уведено поняття строгої компактності поліноміальних множин та встановлено достатні умови існування цієї властивості.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 57 (2005), no. 3, pp 364-381.

Зразок цитування: Бакан А. Г. Полиномиальный вид условий Луи де Бранжа плотности алгебраических многочленов в пространстве $C_w^0$ // Укр. мат. журн. - 2005. - 57, № 3. - С. 305–319.

Повний текст