2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Пара матриць Якобі та дуальні альтернативні $q$-многочлени Шарльє

Атакішієв Н. М., Клімик А. У.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

3a допомогою двох операторів, зображуваних матрицями Якобі, введено сім'ю $q$-ортогональних многочленів, що є дуальними по відношенню до альтернативних $q$-многочленів Шарльє. Для цих многочленів отримано дискретне співвідношення ортогональності та властивість повноти.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 57 (2005), no. 5, pp 728-737.

Зразок цитування: Атакішієв Н. М., Клімик А. У. Пара матриць Якобі та дуальні альтернативні $q$-многочлени Шарльє // Укр. мат. журн. - 2005. - 57, № 5. - С. 614–621.

Повний текст