2017
Том 69
№ 9

Всі номери

O некоторых экстремальных задачах теории аппроксимации функций в пространствах $S^p,\quad 1 \leq p < \infty$

Вакарчук С. Б., Щитов А. Н.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Розглянуто та досліджено властивості гладкісних характеристик $\Omega_m(f, t)_{S^p},\quad m \in \mathbb{N},\quad t > 0$, функцій $f(x)$, що належать уведеному O. I. Степанцем простору $S^p,\quad 1 \leq p < \infty$. Одержано точні нерівності типу Джексона та обчислено точні значення поперечників класів функцій, визначених за допомогою $\Omega_m(f, t)_{S^p},\quad m \in \mathbb{N},\quad t > 0$.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 58 (2006), no. 3, pp 340-356.

Зразок цитування: Вакарчук С. Б., Щитов А. Н. O некоторых экстремальных задачах теории аппроксимации функций в пространствах $S^p,\quad 1 \leq p < \infty$ // Укр. мат. журн. - 2006. - 58, № 3. - С. 303-316.

Повний текст