2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Властивості цілих розв'язків диференціальних рівнянь

Шеремета З. М., Шеремета М. М.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Досліджено 6лизькість до опуклості та обмеженість $l$-індексу цілих розв'язків диференціальних Рівнянь $z^2w'' + \beta zw' + (\gamma z^2 — \beta)w = 0$ і$ zw'' + \beta w' + \gamma zw = 0$.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 58 (2006), no. 12, pp 1924-1934.

Зразок цитування: Шеремета З. М., Шеремета М. М. Властивості цілих розв'язків диференціальних рівнянь // Укр. мат. журн. - 2006. - 58, № 12. - С. 1693–1703.

Повний текст