2017
Том 69
№ 7

Всі номери

Аналітичний критерій лінійної опуклості для областей Гартогса з гладкою межею в $H^2$

Осипчук Т. М., Ткачук М. В.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Установлен критерий локальной линейной выпуклости множеств в двумерном кватернионном пространстве $H^2$, являющихся аналогами ограниченных областей Гартогса с гладкой границей в двумерном комплексном пространстве $C^2$.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 63 (2011), no. 2, pp 266-277.

Зразок цитування: Осипчук Т. М., Ткачук М. В. Аналітичний критерій лінійної опуклості для областей Гартогса з гладкою межею в $H^2$ // Укр. мат. журн. - 2011. - 63, № 2. - С. 226-236.

Повний текст