2017
Том 69
№ 7

Всі номери

Наближення класів $B^{\Omega}_{p, \theta}$ періодичних функцій багатьох змінних сумами Фур'є у просторі $L_p$ при $p = 1, \infty$

Миронюк В. В.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Получена точная по порядку оценка отклонения частных сумм Фурье периодических функций многих переменных из классов$B^{\Omega}_{p, \theta}$ в пространстве $L_p$ при $p = 1, \infty$.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 64 (2012), no. 9, pp 1370-1381.

Зразок цитування: Миронюк В. В. Наближення класів $B^{\Omega}_{p, \theta}$ періодичних функцій багатьох змінних сумами Фур'є у просторі $L_p$ при $p = 1, \infty$ // Укр. мат. журн. - 2012. - 64, № 9. - С. 1204-1213.

Повний текст