2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Колмогоровські поперечники класів $B^{\Omega}_{p, \theta}$ періодичних функцій багатьох змінних у просторі $L_q$

Соліч К. В.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Получены точные по порядку оценки колмогоровских поперечников классов $B^{\Omega}_{p, \theta}$ периодических функций многих переменных в пространстве $L_q$ при $1 ≤ p, q ≤ ∞$.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 64 (2012), no. 10, pp 1610-1620.

Зразок цитування: Соліч К. В. Колмогоровські поперечники класів $B^{\Omega}_{p, \theta}$ періодичних функцій багатьох змінних у просторі $L_q$ // Укр. мат. журн. - 2012. - 64, № 10. - С. 1416-1425.

Повний текст