2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Поточечные неравенства типа Ландау - Колмогорова для функций, заданных на конечном отрезке

Бабенко Ю. В.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Для довільних t ∈ [0, 1], s ∈ [1, ∞] i A ≥ 2 знайдеио неполіпшувану константу В в нерівиості $$\left| {x\prime \left( t \right)} \right| \leqslant A\left\| x \right\|_{L_\infty \left[ {0,1} \right]} + B\left\| {x} \right\|_{L_s \left[ {0,1} \right]} .$$ .

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 53 (2001), no. 2, pp 270-275.

Зразок цитування: Бабенко Ю. В. Поточечные неравенства типа Ландау - Колмогорова для функций, заданных на конечном отрезке // Укр. мат. журн. - 2001. - 53, № 2. - С. 238-243.

Повний текст