2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Розв'язок локально скінчепної системи лінійних нерівностей зі структурою графа

Остапенко В. В., Фінін Г. С.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Запропоновано cnoci6 розв'язання локально скінченної системи лінійних нерівностей, що виникає при розв'язанні задач управління ресурсом в сітках з узагальненим законом Юрхгофа. Наведено критерий, коли система неровностей має структуру графа.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 53 (2001), no. 4, pp 652-655.

Зразок цитування: Остапенко В. В., Фінін Г. С. Розв'язок локально скінчепної системи лінійних нерівностей зі структурою графа // Укр. мат. журн. - 2001. - 53, № 4. - С. 568-571.

Повний текст