2017
Том 69
№ 9

Всі номери

О сходимости в пространстве $L_1$ рядов Фурье

Задерей П. В., Смаль Б. А.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Одержано необхідні та достатні умови збіжності в середньому тригонометричних рядів, коефіцієнти яких задовольняють умови Боаса -Теляковського.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 54 (2002), no. 5, pp 785-794.

Зразок цитування: Задерей П. В., Смаль Б. А. О сходимости в пространстве $L_1$ рядов Фурье // Укр. мат. журн. - 2002. - 54, № 5. - С. 639-646.

Повний текст