2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Єдиність розв'язку деяких нелокальных крайових задач для операторно-диференціальних рівнянь на скінченному відрізку

Радзієвський Г. В.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Для рішіяішя $L_0x(t) + L_1x(1)(t) + ... + L_nx(n)(t) = 0$, де $L_k, k = 0, 1, ... , n, $— оператори, які діють у баиаховому просторі, сформульовано умови рівності нулю розв'язку $x(t)$, що задовольняє деякі пелокалміі однорідні крайові умови.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 55 (2003), no. 7, pp 1218-1222.

Зразок цитування: Радзієвський Г. В. Єдиність розв'язку деяких нелокальных крайових задач для операторно-диференціальних рівнянь на скінченному відрізку // Укр. мат. журн. - 2003. - 55, № 7. - С. 1006-1009.

Повний текст