2017
Том 69
№ 5

Всі номери

Второе неравенство Джексона в знакосохраняющем приближении периодических функций

Плешаков М. Г., Попов П. А.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Для 2π-періодичної неперервної на \(\mathbb{R}\) функції, що змінює знак у $2s$ точках y i ∈ [−π, π), доведено існування тригопометричного полінома $T_n$ порядку $≤n$, який змінює знак у тих самих точках $y_i$ і такий, що для відхилення $| f(x) − T_n(x) |$ має місце друга нерівність Джексона.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 56 (2004), no. 1, pp 153-160.

Зразок цитування: Плешаков М. Г., Попов П. А. Второе неравенство Джексона в знакосохраняющем приближении периодических функций // Укр. мат. журн. - 2004. - 56, № 1. - С. 123-128.

Повний текст