2017
Том 69
№ 5

Всі номери

Неравенства типа Джексона и точные значения поперечников классов функций пространствах $S^p , 1 ≤ p < ∞$

Вакарчук С. Б.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

У введених О. І. Степанцем просторах $S^p , 1 ≤ p < ∞$ одержано точні нерівності типу Джексона та обчислено точні значення поперечників класів функцій, визначених за допомогою усереднених модулів неперервності $m$-го порядку.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 56 (2004), no. 5, pp 718–729.

Зразок цитування: Вакарчук С. Б. Неравенства типа Джексона и точные значения поперечников классов функций пространствах $S^p , 1 ≤ p < ∞$ // Укр. мат. журн. - 2004. - 56, № 5. - С. 595–605.

Повний текст