2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Приближение синусоподобпых функций константами в пространствах $L_p,\; p < 1$

Бабенко В. Ф., Кофанов В. А., Пичугов С. А.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Досліджено найкращі наближення синусоподобних функцій константами в $L_p,$-просторах при $р < 1$. Зокрема, знайдено найкраще наближення ідеальних сплайнів Ейлера константами у просторах $L_p,$ при деяких $р \in (0, 1)$.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 56 (2004), no. 6, pp 882–903.

Зразок цитування: Бабенко В. Ф., Кофанов В. А., Пичугов С. А. Приближение синусоподобпых функций константами в пространствах $L_p,\; p < 1$ // Укр. мат. журн. - 2004. - 56, № 6. - С. 745–762.

Повний текст