2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Лі-алгебраїчна структура (2+1)-вимірних штегровних за Лаксом нелінійних динамічних систем

Гентош О. Є., Прикарпатський А. К.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Знайдено гамільтопове зображення для ієрархії рівнянь типу Лакса на спряженому просторі алгебри Лі інтегро-диференціальних операторів із матричними коефіцієнтами, розширеної еволюцією власних функцій відповідних спектральних задач, за допомогою деякого спеціального перетворення Беклунда. Досліджено зв'язок цієї ієрархії з інтегровними за Лаксом двометризованими системами.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 56 (2004), no. 7, pp 1117-1126.

Зразок цитування: Гентош О. Є., Прикарпатський А. К. Лі-алгебраїчна структура (2+1)-вимірних штегровних за Лаксом нелінійних динамічних систем // Укр. мат. журн. - 2004. - 56, № 7. - С. 939–946.

Повний текст