2017
Том 69
№ 6

Всі номери

Нільпотентні потоки S1-інваріантних гамільтонових систем на 4-вимірних симплектичних многовидах

Парасюк І. О., Самойленко А. М.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Досліджено S1-інваріантні гамільтонові системи на компактних 4-вимірних симплектичних многовидах з вільною симплектичною дією кола. Показано, що в досить загальній ситуації такі системи генерують на своїх ізоеиергетичних поверхнях ергодичні потоки двох типів — квазіперіодичні та нільпотентиі. Розв'язано задачу випрямлення цих потоків.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 49 (1997), no. 1, pp 135-155.

Зразок цитування: Парасюк І. О., Самойленко А. М. Нільпотентні потоки S1-інваріантних гамільтонових систем на 4-вимірних симплектичних многовидах // Укр. мат. журн. - 1997. - 49, № 1. - С. 122–140.

Повний текст