2019
Том 71
№ 8

Всі номери

Новые классы точных решений в проблеме многих тел, взаимно притягивающих друг друга по произвольному закону, зависящему от взаимных расстояний

Гадомскиіі Л. Я., Гребеников Е. А., Гурская А. Р., Земцова Н. И.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Доведено існування 5-парамеірпчної сім'ї точних розв'язків диференціальних рівнянь руху багатьох чіл, що взаємно притягуються один до одного за довільним законом, який залежить від відстаней між ними.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 50 (1998), no. 3, pp 377-386.

Зразок цитування: Гадомскиіі Л. Я., Гребеников Е. А., Гурская А. Р., Земцова Н. И. Новые классы точных решений в проблеме многих тел, взаимно притягивающих друг друга по произвольному закону, зависящему от взаимных расстояний // Укр. мат. журн. - 1998. - 50, № 3. - С. 329–337.

Повний текст