2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Нормальні та тангенціальні геодезичні деформації поверхонь обертання

Федченко Ю. С.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Рассматриваются специальные инфинитезимальные геодезические деформации поверхностей вращения в евклидовом пространстве $E^3$.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 61 (2009), no. 10, pp 1640-1648.

Зразок цитування: Федченко Ю. С. Нормальні та тангенціальні геодезичні деформації поверхонь обертання // Укр. мат. журн. - 2009. - 61, № 10. - С. 1396-1402.

Повний текст