2017
Том 69
№ 9

Всі номери

О модулярности решетки $τ$-замкнутых $n$-кратно $ω$-композициопных формаций

Воробьев Н. Н., Царёв A. A.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Нехай $n ≥ 0$, $ω$ — непорожня множина простих чисел і $τ$ — підгруповий функтор (в сенсі A. М. Скиби) такий, що для будь-якої скінченної групи $G$ всі підгрупи, що входять до $τ (G)$, є субнормальиими в $G$. Доведено, що і'ратка всіх $τ$-замкпених $n$-кратно $ω$-композиційних формацій е алгебраїчною та модулярною.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 62 (2010), no. 4, pp 518-529.

Зразок цитування: Воробьев Н. Н., Царёв A. A. О модулярности решетки $τ$-замкнутых $n$-кратно $ω$-композициопных формаций // Укр. мат. журн. - 2010. - 62, № 4. - С. 453–463.

Повний текст