2017
Том 69
№ 6

Всі номери

Обобщенные константы Лебега и сходимость рядов Фурье – Якоби в пространствах $L_{1,A,B}$

Моторная О. В., Моторный В. П.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Досліджуються узагальнені константи Лебега для сум Фур'є - Якобі і збіжність рядов Фур'є - Якобі у просторах $L_{1,A,B}$.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 66 (2014), no. 2, pp 289-299.

Зразок цитування: Моторная О. В., Моторный В. П. Обобщенные константы Лебега и сходимость рядов Фурье – Якоби в пространствах $L_{1,A,B}$ // Укр. мат. журн. - 2014. - 66, № 2. - С. 259–268.

Повний текст