2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Неравенства для дробных производных тригонометрических полиномов в пространствах с интегральной метрикой

Коломойцев Ю. С.


Абстракт

Отримаю нєо6хідні та достатні умови справедливості нєрівностєй типу Бернштейна для дробових похідних тригонометричних поліномів багатьох змінних у просторах з інтегральною метрикою. Досліджено питання точності цих нерівностей.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 67 (2015), no. 1, pp 45-61.

Зразок цитування: Коломойцев Ю. С. Неравенства для дробных производных тригонометрических полиномов в пространствах с интегральной метрикой // Укр. мат. журн. - 2015. - 67, № 1. - С. 42-56.