2019
Том 71
№ 9

Всі номери

Колмогоровські поперечники анізотропних класів Бєсова періодичних функцій багатьох змінних

Миронюк В. В.

Повний текст (.pdf)


Абстракт

Установлены точные по порядку оценки колмогоровских поперечников анизотропных классов Бесова периодических функций многих переменных в пространствах $L_q,\; 1 \leq q \leq \infty$.

Зразок цитування: Миронюк В. В. Колмогоровські поперечники анізотропних класів Бєсова періодичних функцій багатьох змінних // Укр. мат. журн. - 2016. - 68, № 5. - С. 634-643.

Повний текст