2018
Том 70
№ 5

Всі номери

Наближення функцій з ізотропних класів Нікольського – Бєсова у рівномірній та інтегральній метриках

Янченко С. Я.


Абстракт

Получены точные по порядку оценки приближения изотропных классов Никольского-Бесова функций многих переменных суммами типа Валле Пуссена в метриках пространств $L_{∞}(ℝ^d)$ и $L_1(ℝ^d)$.

Англомовна версія (Springer): Ukrainian Mathematical Journal 67 (2015), no. 10, pp 1599-1610.

Зразок цитування: Янченко С. Я. Наближення функцій з ізотропних класів Нікольського – Бєсова у рівномірній та інтегральній метриках // Укр. мат. журн. - 2015. - 67, № 10. - С. 1423-1433.