2019
Том 71
№ 11

Всі номери

Калита Є. А.

Публікацій: 8
Стаття (російською)

Регулярность по Морри решений нелинейных эллиптических систем произвольного порядка при ограничениях на модуль эллиптичности

Калита Е. А.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2002. - 54, № 11. - С. 1452-1466

We investigate the dependence of the regularity of generalized solutions of nonlinear elliptic systems on the modulus of ellipticity and regularity of the right-hand side. We establish Morrey regularity with limit exponent determined by the modulus of ellipticity in the case where the right-hand side belongs to a space with a norm stronger than the Dini function. These conditions are exact for second-order systems, namely, for any violation of the Dini condition, we construct a solution that does not belong to the Morrey space with limit exponent.

Стаття (російською)

Разрешимость нелинейных эллиптических систем с мерой

Калита Е. А.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 1996. - 48, № 7. - С. 925-939

Для нелінійних еліптичних систем встановлена розв • лзність у просторах, дуальних до просторів Моррі. Як основний наслідок, одержана розв'язність систем з мірою при певних обмеженнях на модуль еліптичності системи.

Коротке повідомлення (російською)

Точность условия Кордеса гельдеровости градиента для недивергентных эллиптических систем

Калита Е. А.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 1995. - 47, № 2. - С. 292–294

Наведено приклад недивергентної еліптичної системи, який свідчить про те, що класична умова Кордеса гельдеровості градієнта розв'язку недивергентного еліптичного рівняння при відповідному розповсюдженні на системи є точною.

Стаття (російською)

Частичная регулярность следов решений нелинейных эллиптических систем высокого порядка

Калита Е. А.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 1993. - 45, № 11. - С. 1495–1502

Для слідів на гладких многовидах узагальнених розв’язків еліптичних систем досліджена за­лежність хаусдорфової розмірності множини точок, у яких розв’язок негладкий, від модуля еліптичності системи.

Стаття (російською)

О нелинейных эллиптических системах высокого порядка, положительных по первым производным

Калита Е. А.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 1993. - 45, № 7. - С. 942–947

Розглядаються еліптичні системи дивергентного вигляду з природним енергетичним простором $W^m_p \bigcap W^l_q$/ При певних обмеженнях на модуль еліптичності молодшої частини системи встанов­люється гельдеровість узагальнених розв'язків і теорема Ліувілля.

Стаття (російською)

Свойства решений полулинейных эллиптических систем недивергент­ного вида

Калита Е. А.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 1992. - 44, № 2. - С. 184–191

Для напівлінійних еліптичних систем, які задовольняють аналогу умови Кордеса, одер­жані результата про неіснування скінченних і нескінченних особливих точок.

Стаття (українською)

Регулярность граничной точки для квазилинейных эллиптических систем второго порядка

Калита Є. А.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 1991. - 43, № 5. - С. 590–596

Рассматривается квазилинейная эллиптическая система дивергентного вида. Получены условия непрерывности обобщенного решения и его градиента в граничной точке. Эти условия зависят как от геометрии области, так и от разброса собственных чисел матрицы коэффициентов системы.

Стаття (українською)

Теорема Лиувилля для эллиптических систем типа Кордеса высокого порядка

Калита Є. А.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 1991. - 43, № 2. - С. 199-205

В евклидовом пространстве рассматривается квазилинейная эллиптическая система, имеющая структуру Дуглиса — Ниренберга. Вводится условие кордесовости системы, при выполнении которого устанавливается теорема Лиувилля: если скорость роста обобщенного решения системы на бесконечности меньше предельной скорости, зависящей от показателей кордесовости, то это решение — полином определенной степени.