2018
Том 70
№ 9

Всі номери

Волчков Віт. В.

Публікацій: 12
Стаття (російською)

Аналоги сферического преобразования на гиперболической плоскости

Василянская В. С., Волчков Вит. В.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2016. - 68, № 4. - С. 469-484

Визначено поняття „$s$”-згортки на гiперболiчнiй площинi $H^2$ та розглянуто її властивостi. Вивчено аналоги сферичного перетворення на просторах розподiлiв iз компактним носiєм у $H^2$. Доведено теорему типу Пелi – Вiнера – Шварца для вказаних перетворень.

Стаття (російською)

Об одной задаче, связанной с проблемой Хелгасона о носителе

Волчков В. В., Волчков Вит. В., Савостьянова И. М.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2015. - 67, № 9. - С. 1189-1200

Отримано розв'язок задачi про опис множини неперервних функцій на кільцевих підобластях $n$-вимірної сфери, які мають нульові інтеграли по всіх $(n — 1)$-вимірних сферах, що обхоплюють внутрішню сферичну шапочку. Як застосування отримано сферичний аналог теореми Хелгасона про носій та нові теореми єдиності для функцій з нульовими сферичними середніми.

Коротке повідомлення (російською)

O стирании особенностей функций с нулевыми интегралами по шарам на сфере

Волчков Вит. В., Савостьянова И. М.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2015. - 67, № 2. - С. 272-278

Вивчаються Функції на сФєрі з виколотою точкою, що мають нульові інтеграли по всіх припустимих „півсферах". Знайдено умову, за якої точка є усувною множиною для такого класу функцій. Показано, що цю умову не можна відкинути або суттєво поліпшити.

Стаття (російською)

Об одной задаче Минковского – Радона и ее обобщениях

Волчков Вит. В., Савостьянова И. М.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2014. - 66, № 10. - С. 1332–1347

Вивчаються функції на сфері які мають нульовi зважені середні по колах фіксованого радiуса. Наведено опис таких функцій у виглядi рядiв за спеціальними функціями.

Стаття (російською)

Аналог теоремы Йона для взвешенных шаровых средних на сфере

Волчков Вит. В., Савостьянова И. М.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2013. - 65, № 5. - С. 611–619

Досліджуються узагальнення класу функцій з нульовими інтегралами по кулях фіксованого радiуса. Отримано аналог теореми единості Ф. Йона для зважених кульових середніх на сфері.

Стаття (російською)

Аналог модели Пуанкаре для кватернионного гиперболического пространства

Волчков Вит. В.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2001. - 53, № 10. - С. 1337-1342

Побудовано аналог моделі Пуанкаре для кватерніонного гіперболічного простору.

Стаття (російською)

Новые интегральные представления для гипергеометрической функции

Волчков В. В., Волчков Вит. В.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2001. - 53, № 4. - С. 435-440

Одержано нові інтегральні зображення для гіпергеометричної функції.

Коротке повідомлення (російською)

О мультипликаторах в пространствах Харди

Волчков Вит. В.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2001. - 53, № 3. - С. 417-421

Досліджується точність деяких достатніх умов для мультиплікаторів степеневих рядів у просторах Харді.

Стаття (російською)

Эквивалентность дифференциальных операторов в пространствах аналитических функций над полем Тейта

Волчков Вит. В.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2000. - 52, № 12. - С. 1603-1609

Одержано умови еквівалентності деяких дифереиціальних операторів у просторах аналітичних функцій над полем Тейта.

Коротке повідомлення (російською)

О мультипликаторах степенных рядов в пространствах Харди

Волчков Вит. В.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 1998. - 50, № 4. - С. 585–587

Досліджується точність деяких достатніх умов для мультиплікаторів, здобутих P. М. Тригубом.

Стаття (українською)

О проблеме Помпейю и некоторых ее обобщениях

Волчков Віт. В.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 1993. - 45, № 10. - С. 1444–1448

The functions are investigated, the integrals of which over a given collection of sets arc zero. The Pompeiu sets are described in terms of the approximation of their indicators by linear combinations of indicators of balls with special radii.

Стаття (українською)

О функциях с нулевыми интегралами по кубам

Волчков Віт. В.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 1991. - 43, № 6. - С. 723–727

Исследуется задача о существовании ненулевой функции, имеющей нулевые интегралы по данному набору кубов. Полученные результаты позволяют усилить ряд теорем классического анализа, в частности, теорему Мореры и теорему В. К. Дзядыка о геометрическом описании аналитических функций.