2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Ломако Т. В.

Публікацій: 5
Стаття (російською)

О граничном поведении регулярных решений вырожденных уравнений Бельтрами

Ломако Т. В.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2015. - 67, № 4. - С. 489-498

Досліджується поведінка на мєжі регулярних розв'язків вироджених рівнянь Бельтрамi з обмеженнями інтегрального типу на коефіцієнт.

Стаття (українською)

Теорема замыкания и критерий компактности классов решений уравнений Бельтрами

Ломако Т. В.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2013. - 65, № 12. - С. 1657–1666

Досліджуються класи регулярних розв'язків вироджених рівнянь Бельтрамi з обмеженнями інтегрального типу на комплексний коефіцієнт. Доведено теорему замикання i критерій компактності для таких класів.

Стаття (російською)

К теории сходимости и компактности для уравнений Бельтрами с ограничениями теоретико-множественного типа

Ломако Т. В.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2011. - 63, № 9. - С. 1227-1240

Доведено теореми збiжностi та компактностi класiв регулярних розв’язкiв вироджених рiвнянь Бельтрамi з обмеженнями теоретико-множинного типу на комплексний коефiцiєнт. Для даних класiв побудовано варiацiї.

Стаття (російською)

K теории сходимости и компактности для уравнений Бельтрами

Ломако Т. В.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2011. - 63, № 3. - С. 341-340

Доведено теореми збiжностi та компактностi класiв регулярних розв’язкiв вироджених рiвнянь Бельтрамi з обмеженнями iнтегрального типу на дилатацiю.

Стаття (російською)

О распространении некоторых обобщений квазиконформных отображений на границу

Ломако Т. В.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2009. - 61, № 10. - С. 1329-1337

Роботу присвячено вивченню кільцевих $Q$-гомєоморФізмів. Сформульовано умови на Функцію $Q(x)$ i межу області, при яких будь-який кільцевий $Q$-гомеоморфізм допускає гомеоморфне продовження на межу. Крім того, для довільного кільцевого $Q$-гомеоморфізму $f: D → D’$ з $Q ∈ L_1(D)$ досліджено питання про продовження на межу обернених відображень. Показано, що ізольована особливість є усувною для кільцевих $Q$-гомеоморфізмів при умові, що $Q$ має скінченне середнє коливання у точці.