2018
Том 70
№ 7

Всі номери

Коваленко О. В.

Публікацій: 2
Стаття (українською)

Про залежність між нормою кратно монотонної функції і нормами її похідних

Бондаренко А. Р., Коваленко О. В.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2018. - 70, № 7. - С. 867-875

Найдены необходимые и достаточные условия на систему положительных чисел $M_{k_1} ,M_{k_2}, M_{k_3}, M_{k_4} , 0 = k_1 < < k_2 < k_3 \leq r - 3, k_4 = r$, гарантирующие существование $(r_2)$-монотонной на полуоси функции x такой, что $\| x(k_i)\| \infty = M_{k_i} , i = 1, 2, 3, 4$.

Стаття (російською)

О зависимости между нормой функции и нормами ее производных порядка $k$ , $r - 2$ и $r , 0 < k < r - 2$

Бабенко В. Ф., Коваленко О. В.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2012. - 64, № 5. - С. 597-603

Знайденi необхiднi i достатнi умови на систему додатних чисел $M_{k_1}, M_{k_2}, M_{k_3}, M_{k_4}, \; 0 = k_1 < k2 < k3 = r − 2, k4 = r$, якi гарантують iснування функцiї $x \in L^r_{\infty, \infty}(R)$, такої, що $||x^{(k_i)}||_{\infty} = M_{k_i},\quad i = 1, 2, 3, 4$.