2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Павленков В. В.

Публікацій: 2
Коротке повідомлення (українською)

Iнтегральні зображення Карамати для функцій, які узагальнюють правильно зміннi функції

Павленков В. В.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2017. - 69, № 9. - С. 1289-1296

Рассмотрены классы функций, обобщающих правильно меняющиеся функции, и получены интегральные представления типа Караматы для таких функций.

Стаття (російською)

Теорема Караматы для регулярно log-периодических функций

Булдыгин В. В., Павленков В. В.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2012. - 64, № 11. - С. 1443-1463

Отримано узагальнення теореми Карамати про асимптотичну поведiнку iнтегралiв зi змiнними границями для класу регулярно log-перiодичних функцiй.