2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Меремеля І. Ю.

Публікацій: 1
Стаття (українською)

Точні константи в нерівностях для коефіцієнтів Тейлора обмежених голоморфних функцій у полікрузі

Меремеля І. Ю., Савчук В. В.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2015. - 67, № 12. - С. 1690-1697

Вычислены точные константы $L_{m,n}(X)$ в неравенствах вида $|\hat f(m)|\leq L_{m,n}(X)(1 − |\hat f(n)|)$ для пар коэффициентов Тейлора  $\hat f(m)$ и  $\hat f(n)$ на некоторых класах $X$ ограниченных голоморфных функций в поликруге.