2018
Том 70
№ 5

Всі номери

Василина Г. К.

Публікацій: 1
Стаття (російською)

О решении задачи стохастической устойчивости интегрального многообразия вторым методом Ляпунова

Василина Г. К., Тлеубергенов М. И.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2016. - 68, № 1. - С. 14-27

Iз допомогою методу функцiй Ляпунова отримано достатнi умови стiйкостi та асимптотичної стiйкостi за ймовiрнiстю iнтегрального многовиду диференцiальних рiвнянь Iто за наявностi випадкових збурень iз класу процесiв iз незалежними приростами. Доведено теореми про стохастичну стiйкiсть за першим наближенням при постiйно дiючих малих у середньому випадкових збуреннях аналiтично заданого iнтегрального многовиду диференцiальних рiвнянь.