2018
Том 70
№ 12

Всі номери

Гунько М. С.

Публікацій: 2
Стаття (російською)

Об оптимальном восстановлении свертки $n$ функций по линейной информации

Бабенко В. Ф., Гунько М. С.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2016. - 68, № 5. - С. 579-585

Знайдено оптимальну лiнiйну iнформацiю та оптимальний метод її використання для вiдновлення згортки $n$ функцiй на деяких опуклих центрально-симетричних множинах $2\pi$ -перiодичних функцiй.

Стаття (російською)

Оптимальное восстановление n -линейных функционалов по линейной информации

Бабенко В. Ф., Гунько М. С., Руденко А. А.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2014. - 66, № 7. - С. 884–890

Знайдета оптимальну лінійну інформацію та оптимальний метод її використання для відновлення n-лінійних функціоналів на множинах спеціального вигляду з гільбертового простору.