2018
Том 70
№ 9

Всі номери

Сєдунова В. В.

Публікацій: 2
Стаття (українською)

Найкраще одностороннє наближення класу диференційовних функцій алгебраїчними поліномами в середньому

Сєдунова В. В.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2017. - 69, № 2. - С. 215-227

Установлена асимптотически точная оценка наилучшего одностороннего приближения алгебраическими полинома- ми в среднем класса дифференцируемых функций $W_{∞}^ r$ для случая нечетного $r$.

Стаття (російською)

О классификации интегрируемых на отрезке функций

Моторная О. В., Моторный В. П., Седунова В. В.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2016. - 68, № 5. - С. 642-656

Розглянуто питання класифiкацiї интегровних на сегментi функцiй. Отримано оцiнки iнтегральних модулiв неперервностi функцiй з класу, що є узагальненням класу М. К. Потапова.