2019
Том 71
№ 4

Всі номери

Денг Ліанг-Жіян

Публікацій: 1
Стаття (англійською)

Модифицированный метод Ньютона для квадратичного векторного уравнения, возникающего в марковизируемых бинарных деревьев

Ге Юн, Денг Ліанг-Жіян, Хуан Тінг-Жу

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2016. - 68, № 5. - С. 712-720

Доведено iснування розв’язку квадратного векторного рiвняння, що виникає в марковських бiнарних деревах. За- пропоновано модифiкований метод Ньютона для знаходження мiнiмального розв’язку цього рiвняння. Встановлено монотонну збiжнiсть модифiкованого методу Ньютона. Числовi експерименти пiдтверджують ефективнiсть цього методу.