2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Багеваді С. С.

Публікацій: 1
Стаття (англійською)

Інваріантні підмноговиди транс-многовидів Сасакяна

Анітха В. С., Багеваді С. С.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2015. - 67, № 10. - С. 1309-1320

Показано еквiвалентнiсть повної геодезичності, зворотності, подвійної зворотності, узагальненої подвійної зво-ротності, узагальненої подвійної зворотності Річчі, паралелізму, подвійного паралелізму, псевдопаралелізму та подвійного псевдопаралелізму a для інваріантного підмноговиду $M$ транс-многовиду Сасакяна $\tilde{M}$.