2018
Том 70
№ 9

Всі номери

Латіф М. А.

Публікацій: 2
Стаття (англійською)

Узагальнення нерiвностi Шермана за допомогою тотожностi фiнка та функцiї Грiна

Івелич Браданович С., Латіф М. А., Печарик Й. Е.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2018. - 70, № 8. - С. 1033-1043

Отримано новi узагальнення нерiвностi Шермана для $n$-опуклих функцiй за допомогою тотожностi Фiнка та функцiї Грiна. За допомогою нерiвностей для функцiонала Чебишова встановлено деякi новi нерiвностi типу Островського та Грюсса, пов’язанi з цими узагальненнями.

Стаття (українською)

Про деякі нові нерівності типу Ерміта - Адамара для функцій з похідними, абсолютні значення яких є $s$-опуклими в другому сенсі

Латіф М. А.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2015. - 67, № 10. - С. 1380-1397

Отримано галька нових нєрівностєй типу Ерміта- Адамара для Функцій з похідними, абсолютні значення яких є s-опуклими в другому сенсі. Наведено також деякі застосування до спеціальних середніх додатних дійсних чисел.