2019
Том 71
№ 2

Всі номери

Ладра М.

Публікацій: 1
Стаття (англійською)

Автоморфiзми та похiднi алгебр Лейбнiца

Ладра М., Ріхсибоєв І. М., Турдібаєв Р. М.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2016. - 68, № 7. - С. 933-944

Деякi загальнi властивостi автоморфiзмiв та похiдних, що вiдомi для алгебр Лi, розширeно на випадок комплексних алгебр Лейбнiца. Встановлено аналоги розкладу Джордана – Шевальє для похiдних та мультиплiкативного розкладу для автоморфiзмiв скiнченновимiрних комплексних алгебр Лейбнiца.